رنگ قالب


پس زمینه ها


سد کننده آب

در فرآیند تولید این پارچه یک غشا نازک دافع آب بر روی سطح بیرونی پارچه اضافه گردیده است که باعث انسداد قطرات نم نم باران میشود.

غشا دافع آب ضد گرد و غبار میباشد و خاک به داخل آن نفوذ نمیکند و به راحتی تمیز میشود.

کارکرد این پارچه به تاییدیه TTRI تایوان رسیده است.


وقتی غشا دافع آب بر روی پارچه اضافه میشود رطوبت حاصل را موقتا از بین میبرد وباعث تبخیر قطرات میشود و همین موضوع باعث میشود پارچه خیس نشود اما باید به مرور زمان پارچه را به آرامی تکان داد تا قطرات باران از روی پارچه جدا شوند. خاطر نشان میگردد این پارچه کاملا ضد آب نمیباشد.

 

 

 

  • "ویتامین D مورد نیاز بدن خود را با دفع اشعه مضر یو وی خورشید جذب نمایید و نگران سرطان پوست و آفتاب سوختگی پوست خود نباشید.ده تا بیست دقیقه ماندن در زیر نور خورشید نیاز روزانه بدن انسان به این ویتامین را تامین میکند.

  • "هر کوهنوردی آسیب پوستی را به نحوی به اشکالی مثل برنزه شدن تجربه کرده است. همه اينها نشانه های آسيب پوستی است و ممکن است منجر به آسيبهای شديد پوستی و حتی سرطان پوست شود که در ميان سرطانهای پوستی سرطان ملانوما باعث مرگ شده است.

  • "میزان اشعه فرابنفش متاثر از میزان نور خورشید، عرض جغرافیایی، میزان ابرناکی، ارتفاع، ازن و انعکاس در سطح زمین است. افزایش گازهای گلخانه‌ای و آلودگی‌های صنعتی و نازک شدن لایه ازن موجب می‌شود که میزان عبور اشعه فرابنفش از جو زمین افزایش یابد.