رنگ قالب


پس زمینه ها


ضد حشرات

همان طور که میدانید حشرات معدن بیماری میباشند این پارچه به گونه ای ساخته شده است که حشرات را از خود دور کرده و باعث از بین رفتن آلرژی و اثرات جانبی میشود.

این پارچه علاوه بر تاییدیه از TTRI تایوان از کشور ژاپن نیز تاییدیه دریافت کرده است.

این پارچه مناسب فصل بهار و تابستان و در محیط های باز و طبیعت گردی میباشد.

مرکز کنترل بیماری های آمریکا (CDC) پیشنهاد کرده است این لباس را به همراه کرم های ضد حشرات و ضد آفتاب استفاده نکنید و حداقل 30 دقیقه بین استفاده آنها فاصله باشد.


همان طور که در آزمایش فوق میبینید دست را در مخزن حشرات وارد کرده و بر روی پارچه سمت راست که ضد حشرات است هیچگونه حشره ای قرار نگرفته است ولی بر روی پارچه سمت چپ که فرآوری نشده است حشرات جمع شده اند.

 

 

  • "ویتامین D مورد نیاز بدن خود را با دفع اشعه مضر یو وی خورشید جذب نمایید و نگران سرطان پوست و آفتاب سوختگی پوست خود نباشید.ده تا بیست دقیقه ماندن در زیر نور خورشید نیاز روزانه بدن انسان به این ویتامین را تامین میکند.

  • "هر کوهنوردی آسیب پوستی را به نحوی به اشکالی مثل برنزه شدن تجربه کرده است. همه اينها نشانه های آسيب پوستی است و ممکن است منجر به آسيبهای شديد پوستی و حتی سرطان پوست شود که در ميان سرطانهای پوستی سرطان ملانوما باعث مرگ شده است.

  • "میزان اشعه فرابنفش متاثر از میزان نور خورشید، عرض جغرافیایی، میزان ابرناکی، ارتفاع، ازن و انعکاس در سطح زمین است. افزایش گازهای گلخانه‌ای و آلودگی‌های صنعتی و نازک شدن لایه ازن موجب می‌شود که میزان عبور اشعه فرابنفش از جو زمین افزایش یابد.