رنگ قالب


پس زمینه ها


جذب مادون قرمز

این پارچه از الیاف پلی استر توخالی اصلاح شده با استفاده از آخرین تکنولوژی ساخته شده است که انرژی آزاد شده از امواج مادون قرمز را جذب کرده و باعث میشود دمای بدن را ثابت نگه دارد.

شستشوی پارچه تاثیری در ساختار آن ندارد.

کارکرد این پارچه به تاییدیه TTRI تایوان رسیده است.


همانطور که در شکل میبینید انرژی امواج مادون قرمز توسط پارچه جذب شده و باعث میشود افزایش دما داشته باشیم در ضمن رطوبت و عرق به سرعت از بین میرود و پارچه خیس نمیشود.

اشعه مادون قرمز با وجود حرارت ملایم ،باعث  كاهش درد به احتمال زیاد بواسطه اثر تسكینی بر روی پایانه‌های عصبی ، حسی ، سطحی میشود. همچنین به علت بالا رفتن جریان خون و متعاقب آن با متفرق ساختن متابولیتها و مواد دردزای تجمع در بافتها ، درد كاهش مییابد.

 

 

 

  • "ویتامین D مورد نیاز بدن خود را با دفع اشعه مضر یو وی خورشید جذب نمایید و نگران سرطان پوست و آفتاب سوختگی پوست خود نباشید.ده تا بیست دقیقه ماندن در زیر نور خورشید نیاز روزانه بدن انسان به این ویتامین را تامین میکند.

  • "هر کوهنوردی آسیب پوستی را به نحوی به اشکالی مثل برنزه شدن تجربه کرده است. همه اينها نشانه های آسيب پوستی است و ممکن است منجر به آسيبهای شديد پوستی و حتی سرطان پوست شود که در ميان سرطانهای پوستی سرطان ملانوما باعث مرگ شده است.

  • "میزان اشعه فرابنفش متاثر از میزان نور خورشید، عرض جغرافیایی، میزان ابرناکی، ارتفاع، ازن و انعکاس در سطح زمین است. افزایش گازهای گلخانه‌ای و آلودگی‌های صنعتی و نازک شدن لایه ازن موجب می‌شود که میزان عبور اشعه فرابنفش از جو زمین افزایش یابد.