رنگ قالب


پس زمینه ها


سد کننده عرق

این پارچه از دو لایه تشکیل شده است که قسمت داخلی، رطوبت و عرق را جذب و پخش میکند و فاصله بین دو لایه باعث میشود راه نفوذ رطوبت و عرق را سد نماید و وارد نشود و لایه بیرونی رطوبت و عرق پخش شده را به سرعت تبخیر می نماید.

ساختار پارچه به گونه ای است که لایه داخلی رطوبت و عرق را جذب میکند و تنفس پذیری پارچه باعث میشود دمای بدن نیز خنک تر شود.

کارکرد این پارچه به تاییدیه TTRI تایوان رسیده است.


همانطورکه در شکل میبینید عرق بدن توسط لایه درونی جذب و در سطح پارچه پخش میشود و به سرعت عرق و رطوبت تبخیر میشوند.

 

 

 

  • "ویتامین D مورد نیاز بدن خود را با دفع اشعه مضر یو وی خورشید جذب نمایید و نگران سرطان پوست و آفتاب سوختگی پوست خود نباشید.ده تا بیست دقیقه ماندن در زیر نور خورشید نیاز روزانه بدن انسان به این ویتامین را تامین میکند.

  • "هر کوهنوردی آسیب پوستی را به نحوی به اشکالی مثل برنزه شدن تجربه کرده است. همه اينها نشانه های آسيب پوستی است و ممکن است منجر به آسيبهای شديد پوستی و حتی سرطان پوست شود که در ميان سرطانهای پوستی سرطان ملانوما باعث مرگ شده است.

  • "میزان اشعه فرابنفش متاثر از میزان نور خورشید، عرض جغرافیایی، میزان ابرناکی، ارتفاع، ازن و انعکاس در سطح زمین است. افزایش گازهای گلخانه‌ای و آلودگی‌های صنعتی و نازک شدن لایه ازن موجب می‌شود که میزان عبور اشعه فرابنفش از جو زمین افزایش یابد.