رنگ قالب


پس زمینه ها


ضد الکتریسیته ساکن

این پارچه از دو لایه تشکیل گردیده است که لایه بیرونی باعث میشود گرد و غبار به سطح پارچه نچسبد و لایه داخلی که دارای ضخامت میباشد رطوبت را به بیرون انتقال میدهد و باعث افزایش گرما میشود.

این پارچه به بدن احساس آرامش و لطافت میدهد و مناسب فصول سرد میباشد.

تاییدیه این پارچه توسط TTRI تایوان صادر گردیده است.


لایه درونی به صورت دائمی رطوبت را خارج کرده است و مانع ورود سرما میشود و به دلیل کششی بودن نوع پارچه تغییر حالت نمیدهد و نرمی پارچه باعث میشود بدن شما احساس خوبی را داشته باشد.

 

 

  • "ویتامین D مورد نیاز بدن خود را با دفع اشعه مضر یو وی خورشید جذب نمایید و نگران سرطان پوست و آفتاب سوختگی پوست خود نباشید.ده تا بیست دقیقه ماندن در زیر نور خورشید نیاز روزانه بدن انسان به این ویتامین را تامین میکند.

  • "هر کوهنوردی آسیب پوستی را به نحوی به اشکالی مثل برنزه شدن تجربه کرده است. همه اينها نشانه های آسيب پوستی است و ممکن است منجر به آسيبهای شديد پوستی و حتی سرطان پوست شود که در ميان سرطانهای پوستی سرطان ملانوما باعث مرگ شده است.

  • "میزان اشعه فرابنفش متاثر از میزان نور خورشید، عرض جغرافیایی، میزان ابرناکی، ارتفاع، ازن و انعکاس در سطح زمین است. افزایش گازهای گلخانه‌ای و آلودگی‌های صنعتی و نازک شدن لایه ازن موجب می‌شود که میزان عبور اشعه فرابنفش از جو زمین افزایش یابد.