رنگ قالب


پس زمینه ها


ضد باکتری

استانداردهای محیط زیست ضد باکتری اتحادیه اروپا که با نشان ®bluesign میباشد حافظ سلامتی و دوست دار زمین میباشد. این اتحادیه اعلام داشته است که محیط زندگی باید محیطی سالم و عاری از باکتری باشد، این نوع پارچه برای جلوگیری از رشد باکتری بسیار عالی و با دوام است. این نوع پارچه با میزان کاهش سطح باکتری تا 99.9% دارای عالترین سطح کاهش باکتری در دنیا میباشد. این منسوجات برای مهار باکتری و عدم رشد آن بسیار عالی و بادوام میباشد و استفاده از آن به شما حس پاکیزگی ، آرامش همیشگی و طراوت میدهد.


 

 

  • "ویتامین D مورد نیاز بدن خود را با دفع اشعه مضر یو وی خورشید جذب نمایید و نگران سرطان پوست و آفتاب سوختگی پوست خود نباشید.ده تا بیست دقیقه ماندن در زیر نور خورشید نیاز روزانه بدن انسان به این ویتامین را تامین میکند.

  • "هر کوهنوردی آسیب پوستی را به نحوی به اشکالی مثل برنزه شدن تجربه کرده است. همه اينها نشانه های آسيب پوستی است و ممکن است منجر به آسيبهای شديد پوستی و حتی سرطان پوست شود که در ميان سرطانهای پوستی سرطان ملانوما باعث مرگ شده است.

  • "میزان اشعه فرابنفش متاثر از میزان نور خورشید، عرض جغرافیایی، میزان ابرناکی، ارتفاع، ازن و انعکاس در سطح زمین است. افزایش گازهای گلخانه‌ای و آلودگی‌های صنعتی و نازک شدن لایه ازن موجب می‌شود که میزان عبور اشعه فرابنفش از جو زمین افزایش یابد.